Ürün Değişim İşlemleri

Satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 5 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerde değişim işlemi şartları şöyledir;

  • Değişim işlemlerinde, iki kargo bedeli de (gidiş-dönüş) müşteriye aittir.

  • 0542 373 97 29 hattımızdan değişim talebinizi iletip, değişim için talep ettiğiniz diğer ürünü ,ürününüz bize ulaştıktan sonra tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

  • Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve etiketi ile birlikte geri gönderilmelidir.(Parfüm kokulu, lekeli, yırtılmış/sökülmüş, yıkanmış ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.)

  • Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır.

  • Talep etmiş olduğunuz ürün stoklarımızda mevcut değilse talebinize göre alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza para iadesi yapılabilir veya iade edilecek tutar kadar hediye çeki tanımlanabilir bu şekilde istediğiniz zaman bu hediye çekini site içerisinde kullanabilirsiniz.


Ürün İade İşlemleri


Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede bizi bilgilendirin.

Hasar Tespit Tutanağıyla birlikte hasarlı ürünü SEDA YALÇIN ATELIER adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.

 

*DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.

*AKSESUAR ve OUTLET GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM BULUNMAMAKTADIR.


SEDA YALÇIN ATELİER in internet üzerinden satış sayfası olan www.sedayalcinatelier.com ' dan yapmış olduğunuz siparişlerde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği halde değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.